Certyfikaty kursów

Jak to wszystko się zaczeło? Dobre pytanie!

 

Nasza hodowla zrodziła się z miłości do psów. Wszystko zaczeło się w styczniu 2016 roku kiedy do naszego domu zawitała mała, biała kulka Yuki (Snowflake Princess). Nasza mała śnieżynka to pies idealny, grzeczna, ułożona, zawsze uśmiechnięta. Szpice Japońskie to psy doskonałe, pełne miłości a zarazem psotne cwaniaczki. Rasa ta przystosowuje się do każdego trybu życia. Szpic jest wierny swojemu panu, jest

czarującym, spokojnym, czułym, kłębkiem futra. Od pierwszych dni z naszą dziewczynką przepadliśmy w miłości do rasy i wiedzieliśmy że chcemy kiedyś mieć hodowlę tych fantastycznych psów. Zaczeliśmy spokojne przygotowania, tomiszcza przeczytanych książek, skończonych wiele różnych kursów... aż w końcu w kwietniu 2022 roku przywitaliśmy nasz pierwszy, wymarzony miot szpiców japońskich. Z tego miotu została z nami Asami, mała słodka kuleczka, nasza domowa lizałka, która kocha wszystko i wszystkich. Nasze szpice to obecnie jedyna w Polsce linia szpiców japońskich z korzeniami z KC (Brytyjski kennel club), SKK (Szwedzki kennel club), IKC (Irlandzki kennel club), a nasz chłopczyk Evan jest prawdopodobnie jednym z ostatnich szpiców japońskich w Europie który ma przodków sprowadzonych bezpośrednio z Japonii. W między czasie zakochaliśmy się też w innej rasie i tak trafiły do nas piękne trójkolorowe niedźwiadki, najpierw Lambo a po kilku miesiącach dołączyła do niego Kama. Berneńskie psy pasterskie to majestatyczne, pełne miłości olbrzymy o gołębim sercu. Kochają one człowieka całym sobą, od czubka wielkiego czarnego nosa aż po końcówkę non stop merdającego ogona. I tak od kilku lat tworzymy naszą psio ludzką rodzinę. Wszystkie nasze psy mieszkają z nami w domu i uczestniczą w naszym życiu. Dbamy o ich dobrostan, a także o dobrostan szczeniąt które powołujemy do życia. Chcemy żeby nasze szczeniaki trafiły do ludzi, którzy będą je kochać i szanować.

Jeżeli dokładnie przemyślałeś decyzję o zakupie i jesteś pewien że chcesz żeby w twoim domu zamieszkał kudłaty, czworonożny przyjaciel, zapraszamy do kontaktu!!!

Mała Yuki

O nas

Nasz dom jest pełen merdających ogonów, pocałunków, mokrych nosów i miłosci ♡

_______________________________________________________________________________

___________________________________________________________________________

Kontakt

Japanese Spitz

Polly Land FCI

Kontakt